Hopp til innhold

Sonemesterskap sprintstafett

Sonemesterskapet Midt-Troms 2020. Info: www.barduil-ski.no Påmeldingsfrist individuelt er 12.feb kl 23.59 gjennom www.minidrett.no Påmeldingsfrist sprintstafett er 13.feb kl 23.59 via www.sportadmin.no

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Setermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

8-10 år Mix - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Erling Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnås, Helmer Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jacobsen, Nathaniel Klubb IL Pioner Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Ronja Jørgine Klubb Senja Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Truls Klubb IL Pioner Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse 8-10 år Mix Øvelse Sprint stafett fri

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norman, Sebastian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnås, Liv Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fredheim, Idun Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagensen, Kaja Nordahl Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Ida Sofie Hagensen Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Edvardsen, Dina Helen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagensen, Emma Nordahl Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

K Sr-Jr - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerkmo, Kristine Klubb Salangen IF Ski Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Talseth, Veslemøy Klubb Salangen IF Ski Klasse K Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri

M Sr-Jr - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Jakob Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Halvor Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Erik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Simonsen, Sondre Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M Sr-Jr Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04