Hopp til innhold

Kretsrenn Senja

Sone og kretsrenn fra og med 8 år. Skøyting. Fellesstart normaldistanser. Oppmøte Silsandhallen. Innbydelse kommer. Muligheter for overnatting skole, hoteller etc. ligger i innbydelse.

  • Når: 01.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Silsand
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles

FH Menn senior stående - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles

G 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Henrik Johansen Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Olsen, Truls Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles

G 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fauske, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles

G 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Aksel Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Smetana-Svensen, Vilmer Eliah Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles

G 9 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ismail, Abdurahman Beshir Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jacobsen, Nathaniel Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles

J 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles

J 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsen, Madelen Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pettersen, Mathilde Borch Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles

J 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Trine Klubb IL Pioner Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jakobsen, Johanne Mathea Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Karlsen, Ronja Jørgine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri felles

J 9 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensdatter, Sigrid Johanne Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

Kvinner senior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles

Menn veteran - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Espen Henrik Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Skille, Bjarte Åsrum Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Solberg, Kjetil Greiner Klubb Ballangen Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI01, 01