Hopp til innhold

Sonemesterskap Midt-Troms - Bardu

Sonemesterskapet Midt-Troms 2020. Info: www.barduil-ski.no Påmeldingsfrist individuelt er 12.feb kl 23.59 gjennom www.minidrett.no Påmeldingsfrist sprintstafett er 13.feb kl 23.59 via www.sportadmin.no

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Setermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Erling Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Truls Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norman, Sebastian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Helmer Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Aksel Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsæter, Bendik Finstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnseth, Simen Jakobsen Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Nathaniel Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Ida Sofie Hagensen Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Mathilde Borch Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagensen, Kaja Nordahl Klubb IL Pioner Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Dina Helen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagensen, Emma Nordahl Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Ronja Jørgine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nermo, Sarah Helene Ali Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Sondre Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02