Hopp til innhold

Sonemesterskap Lyngen/Karnes

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lyngseidet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Ola Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Jakob Leonhard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Hedda Mathilde Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvland, Astrid-Felisie Beck Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersen, Jenny Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathiassen, Tonny Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nikolaisen, Vidar Aamo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Pedro Lemos