Hopp til innhold

Sonerenn Salangen

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seljeskog
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Miljø kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 01.02.2020 Klasse Miljø menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frihetsli, Magnus Wallevik Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiskel, Jørgen Sørgård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romanowski, Szymon Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reite, Aksel Klubb Salangen IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frihetsli, Sverre Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braga Utnes, Ingrid Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup-Gamnes, Linnea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Mathilde Borch Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømseng, Mathea Isaksen Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup-Gamnes, Frid Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Erle Dividal Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkmo, Kristine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Dan-Erik Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Knut Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Roger Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

Miljø menn - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse Miljø menn Øvelse 3 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NTB