Hopp til innhold

Tromsø Sprint Klassisk

Sprint Klassisk på Templarheimen.

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K Veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M Veteran Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinsen, Arthur Lund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auklie, Adam Sixten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Songstad, Fredrik Wergeland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Troms Skikrets Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auklie, Andreas Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Margrethe Friis Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

K Veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse K Veteran Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundamo, Lars Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M Veteran - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse M Veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse M Veteran Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse M Veteran Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03