Hopp til innhold

Tromsø Skifestival Fellesstart F

Tromsø Skifestival Fellesstart Friteknikk

  • Når: 23.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130
Start 23.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse K veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse M veteran Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Frida Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

K veteran - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K veteran Øvelse 10 km fri felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse K veteran Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

M veteran - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse M veteran Øvelse 15 km fri felles
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse M veteran Øvelse 15 km fri felles
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse M veteran Øvelse 15 km fri felles
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M veteran Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Erikstad, Audun Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
NIF-EPI01, 01