Hopp til innhold

Tromsø Skifestival Ind K

Tromsø Skifestival lørdag klassisk individuell start.

  • Når: 22.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse K veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 22.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindquister, Einar Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schøning, Magnus Øivand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warvik, William Johnsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auklie, Adam Sixten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommer, Marius Nyeggen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auklie, Andreas Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steffensen, Markus Gulbranson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Ailo Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mäki-Persen, Oskar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Magne Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollid, Petter Nordgård Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Mathea Konstanse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skimmeli, Tora Brattland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollid, Synne Nordgård Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Maja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Marcelie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindquister, Anne Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentsen, Vilde Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skimmeli, Elle Márja Brattland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Linnea Fjellstad Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02