Hopp til innhold

Burfjordrennet - Avlyst pga Coronautbruddet

Burfjordrennet 2020 er avlyst pga Coronautbruddet.

  • Når: 15.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Burfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse K Sjåfør Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse M Sjåfør Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elian Kaasen Klubb Frea, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oksfjellelv, Julian André Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasen, Amund Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovden, Samuel Sævik Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersen, Jenny Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Andrine Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Sigrid Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen-Wassnes, Ingrid-Marie Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen-Antonsen, Emelie Klubb Frea, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Astrid Klubb Burfjord Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M Sjåfør - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathiassen, Tonny Klubb Burfjord Idrettslag Klasse M Sjåfør Øvelse 5 km klassisk
Navn Nørgård, Jan Frode Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M Sjåfør Øvelse 5 km klassisk
Navn Skallebø, Øystein Klubb Skjervøy IK Klasse M Sjåfør Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovden, Ruben Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Bård-Gunnar Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olset, Håkon Knudsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04