Hopp til innhold

Sprintstafett (11-12 år) Troms

Sprint parstafett for 11-12 år (ikke KM-klasser): G 11-12 år: 2x2x1 km klassisk teknikk J 11-12 år: 2x2x1 km klassisk teknikk Mixlag kan påmeldes både på tvers av klubber og kjønn. Mixlagene starter sammen med sine årsklasser og blir stilt bak klubblagene. Mix på kjønn = gutteklasse mix.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fjell skistadion, Trøssemark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Toreid, Njål Bragason Klubb Blest IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Toreid, Trym Bragason Klubb Blest IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

J 11-12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: NTB