Hopp til innhold

KM del 1 individuelt Troms

Velkommen til KM del I for Troms skikrets. KM arrangeres av Fjell skilag avholdes på vår skistadion i Trøssemark i Skånland kommune. Lørdag 25/1: Individuelt distanserenn fristil med kretsrenn for 11-12- år Søndag 26/1: Stafett KM (3 etapper K-K-F) Sprintstafett for 11-12 år (tomannsstafett K-K) Det blir opprettet et eget fb-arrangement for KM, og her blir info om KM forløpende lagt ut. Løypekart er lagt ut på terminlista

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Fjell skistadion, Trøssemark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Casper Marinius Jensen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Frida Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Johanne Mathea Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Regine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Triumf, Amalie Kristine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
André Marton Pedersen