Hopp til innhold

Neglesprett - Sparebank 68° Nord alpinCup

Renn for alle klasser. Det vil bli kjørt SL og SSL. Det vil også bli kjørt litt helt uoffisiell (ikke renn) parallelslalåm lørdag. Vi skal sammen med Narvik teste PSL utstyret som skal brukes ifm junior VM.

  • Når: 18.1 - 19.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Harstad
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 18.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 18.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 18.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 19.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Robertsen, Sigurd Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arriola Biuw, Jon Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingvald Pareli Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Robertsen, Sigurd Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eira, Ánte Issát Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eira, Ánte Issát Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Sivert Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Arn Zander Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Kasper Andreas Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sakarias Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Marius Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Milo Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sakarias Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Nikoline Rindahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Granås, Uma Skarsem Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nikoline Rindahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Julianne Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Mie Strøm Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hall, Siren Alexandra Eivik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Katre, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Robertsen, Isabel Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn van Dam, Leana Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Robertsen, Isabel Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn van Dam, Leana Nordgård Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen