Hopp til innhold

Nordnorsk mesterskap langrenn stafett - Avlyst pga Coronautbruddet

Nordnorsk mesterskap i langrenn, 2020 NNM arrangeres i samarbeid mellom Medkila Skilag, IF Kilkam. Løpene arrangeres i Kilbotn (like sør for Harstad), på Sparebank 1 Kilkam arena. Spørsmål tidtaking/påmelding rettes hclysgaard@gmail.com / +47 97714885 Dette er påmelding for NNM Stafett, 22.03.20.

  • Når: 22.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: HARSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 340 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Mix G13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2020 Klasse Mix J13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nygård-Karlsen, Emma Kristine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G13-16 Øvelse 3x3 km stafett

J13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett

Kvinner senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett

Menn junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett

Menn senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Joakim Klaussen Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett

Mix G13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse Mix G13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Mix J13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Mix J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse Mix J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Mix J13-16 Øvelse 3x3 km stafett
NIF-EPI01, 01