Hopp til innhold

Sonemesterskap Ankenes

Velkommen til Sonemesterskap for sone Sør-Troms. Rennet går i klassisk stil og har enkeltstart. Første start kl. 12.00. Det arrangeres også et rekruttrenn. Påmelding rekruttklasse 2-7 år gjøres på mail til ankenessk@gmail.com eller mobil 95054969. Samme frist som aldersbestemte klasser. Ingen påmeldingsavgift for rekruttrennet. Rekruttene starter kl. 11.00. Alle løyper og distanser finnes i vedlagte løypekart.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ankenes lysløype
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grenersen, Grener Halvdan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramsland, Johan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steen-Jørgensen, Theodor Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Markus Martinussen Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Ailo Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Oliver Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilavik, Emil Mikal Selnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Swiat, Gabriel Richard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valbekmo, Martin Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Adrian Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Adrian Schjønning Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Julian Alexander Moen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Instanes, Olav Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braga Utnes, Ingrid Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dalmo, Evine Sofie Lie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellesvik, Lea Kristine Knutsdatter Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molund, Olivia Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Marita Helen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molund, Leona Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Eline Marie Martinussen Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Tiril Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røsvik, Kaja Amalie Bergfald Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterheim, Sanna Olufsen Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Ellen Gyllan Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Øyvind Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmer, Kai Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Jan Tore Klubb Ballangen Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Rune André Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos