Hopp til innhold

Rulleskicup Troms - Målselv Fjellandsby - 1. renn - K

1. rulleskirenn i Tromscupen. Myrefjell opp. Klassisk.

  • Når: 23.06.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Målselv Fjellandsby
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.06.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2019 Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

K 17 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km klassisk

K 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km klassisk

K 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Kvinne senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km klassisk

M 17 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 3 km klassisk

M 18 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 3 km klassisk

M 19/20 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km klassisk

Menn senior - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix