Hopp til innhold

Sonerenn Tromsø

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Chris-Arne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dehli, Iver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hakkebo-Kaurin, Whilliam Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walle, Mathias Strøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinsen, Arthur Lund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Maximillian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittner, Kuno Emil Maximilian Klubb IL Blåmann Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldes-Jørgensen, Håkon Angel Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Øystein Robinsønn Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb IL Blåmann Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Magner Johan Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Songstad, Fredrik Wergeland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold-Hansen, Aksel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andreas Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffensen, Markus Gulbranson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viklund, Jakob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mäki-Persen, Oskar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Magne Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollid, Petter Nordgård Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Loso, Håkon Andreas Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjeldflåt, Hermann Blomli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Julie Malnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Keiledal, Linea Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walle, Aurora Strøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Tilde Klykken Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Ingrid Helberg Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moldes-Jørgensen, Inés Aurora Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Mathea Konstanse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollid, Synne Nordgård Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Songstad, Sofia Wergeland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossli, Torjus Narvesen Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Johannes Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ri, Kyongsa Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn Veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Slåtto, Magnar Andre Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Steene, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Øye, Per-Arne Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Morten V. Eriksen