Hopp til innhold

Sonemesterskap Bjerkvik

Utsatt fra 2.feb til 16.feb Vi prøver igjen og håper værgudene er med oss. Vel møtt til skifest i Bjerkvik

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bjerkvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Phillip Ingvart Klubb Bjerkvik IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliseussen, Jakob Martinsen Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fedreheim, Even Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen-Tollefsen, Sivert Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Noah Helland Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klæbo-Solemdal, Filip Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Amund Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landsem, Jakob Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedreheim, Martin Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Instanes, Olav Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oen, Henrik Jakobsen Klubb Skånland Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Markus Tobias Jakobsen Klubb Skånland Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alstad, Erling Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Skånland Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Sigrid Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Emilie Dybvik Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Anne Margrethe Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkenes, Frida Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Karoline Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsem, Ellinor Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer, Carmen Valentina Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Cathrine Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fedreheim, Johanne Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Aurora Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landsem, Aurora Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Tiril Klubb Ballangen Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterheim, Sanna Olufsen Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalmo, Evine Sofie Lie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæboe-Solemdal, Stine Ariell Klubb If Kilkameratene Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Olivia Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ingrid Helen Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mellem, Marina Rognmo Klubb Bjerkvik IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Prael, Stine Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Hilde Klæboe Klubb If Kilkameratene Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Prael, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Erikstad, Odd-Georg Klubb Lødingen IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Øyvind Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Espen Henrik Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Bård Rene Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Runar Klubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Solemdal, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01