Hopp til innhold

Ishavsrennet NNM alpin 2019

Tromsø Alpinklubb arrangerer Ishavsrennet 2019. Nordnorsk mesterskap for U12 og eldre i grenene SL ,SSL, og SG. Kvalifiseringsrenn for klassene U14 og U16 til landsfinaler. Kvalifiseringen gjelder for Troms og Nordland skikrets. Alpinus Ishavsrenn for klassene U10 og yngre i Bamseløypa. Rennet er også åpent for JR og SR klasse. Det er premieutdeling og løpermiddag på hotell The Edge, lørdag 16.mars kl. 18.00 Arrangementsjef Hans Petter Bergseth. 91599454

  • Når: 15.3 - 17.03.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johannesen-Sandnes, Theo Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Fernando Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannesen-Sandnes, Theo Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Fernando Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flage, Johannes Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flage, Johannes Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sondre Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunegård, Sivert Johan Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rognli, Ludvig Briskemyr Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunegård, Sivert Johan Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Ingmar Siljesønn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rognli, Ludvig Briskemyr Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Gustav Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunegård, Leonard Mikal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik-Gabrielsen, Iver Nikolai Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wirthgen, Hanno Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunegård, Leonard Mikal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Elde, Eskil Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik-Gabrielsen, Iver Nikolai Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wirthgen, Hanno Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartholdsen, Maja Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartholdsen, Maja Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augustinussen, Srichanti Nora Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Isa Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lillefloth, Ingrid Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augustinussen, Srichanti Nora Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bartholdsen, Thea Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Isa Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansen, Alma Siljedatter Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillefloth, Ingrid Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augustinussen, Srichanti Nora Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bartholdsen, Thea Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Isa Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lillefloth, Ingrid Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ulrikke Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ulrikke Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Ulrikke Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Frode Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen