Hopp til innhold

Alpinrenn Steilia Bardu

Bardu Alpinklubb arrangerer renn i klassene U8 til U21. Arrangementansvarlig er Morten Hanstad. 90666688/ morten_hanstad@hotmail.com

  • Når: 5.1 - 06.01.2019
  • Hvor: Bardu
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 06.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 06.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 05.01.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannesen-Sandnes, Theo Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klefstad, Asbjørn Tevik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Even Mathias Kaino Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Even Mathias Kaino Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sanne, Erling Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Ánte Issát Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Ánte Issát Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøblom, Olav Martinus Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bech, Margrethe Hammer Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haarvik, Live Sletten Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bech, Margrethe Hammer Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haarvik, Live Sletten Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Foshaug, Mina Kaino Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Foshaug, Mina Kaino Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01