Hopp til innhold

Kretsrenn Medkila SL

Kretsrenn klassisk intervalstart. Sonerenn for klassene 8 til 10år. 1. renn i SNN cup for sesongen 2018-2019 Arrangeres i NM løypene i Kilbotn, i et samarbeid mellom Medkila Skilag, og Kilkam. Løyper 1km, 2km, 3km, og 5km.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Harstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksberg, Emil Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Vegard Solheim Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix