Hopp til innhold

Sonerenn Øvre Salangen

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Øvre Salangen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse UH Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Iver-Eliah Solvik Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb Skøelv Idretts- og Grendelag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Størseth, Emil Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Noah Haugseth Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Størseth, Aksel Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Madelen Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Mathilde Borch Klubb IL Pioner Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørstrand, Sara Melanda Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talseth, Constance Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Ronja Jørgine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernmo, Lennarth Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Roger Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Spissøy, Eirik Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

UH - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse UH Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI03, 03