Hopp til innhold

Sonerenn Salangen

I forkant av sonerennet arrangerer vi barneskirenn for 0-7 år med start kl. 10.30. Påmelding i sekreteriatet på renndagen frem til kl. 10.15. Kontant betaling eller vipps ved påmelding.

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seljeskog
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse UH Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bones, Ola Foshaug Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Iver-Eliah Solvik Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rydningen, Sebastian Ernstsen Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Øystein Robinsønn Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Håkon Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnås, Liv Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haarvik, Live Sletten Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Madelen Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Segtnan-Sivertsen, Ida Marie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talseth, Constance Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Ronja Jørgine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Mathilde Borch Klubb IL Pioner Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup-Gamnes, Linnea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Sondre Martin Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernmo, Kurt Jan Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernmo, Lennarth Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nikolaisen, Arild Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Roger Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03