Hopp til innhold

Romjulsrennet (Bardu il)

Sone- og kretsrenn, fra 8 år til veteran

  • Når: 30.12.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Storlømyra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2018 Klasse UH Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rydningen, Sebastian Ernstsen Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Tord Sollie Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvland, Vebjørn Beck Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Ola Foshaug Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mogaard, Noah Eide Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Segtnan-Sivertsen, Ida Marie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Inga Jonette Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Julie Malnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Sigrid Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Tor Håkon Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Gyltnes, Kay Ole Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernmo, Lennarth Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nikolaisen, Arild Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

UH - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse UH Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI03, 03