Hopp til innhold

Fartssamling & 2 SG renn - Attacking Vikings Arctic Challenge - FART samt barnerennet SOLSTRIPA

Fartssamling og to stk Super G renn (derfor startkontigent angitt med hhv 280 og 300. Treningsavgift pålydende kr 100 hver dag, dvs fredag og lørdag). Samlingen har status som AVAC del 1 - FART. Mer info kommer. http://www.vola-racing.com/skialppro/nord/

  • Når: 1.3 - 03.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Harstad
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 02.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 01.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 02.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 01.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 01.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 02.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 01.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 03.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 300
Start 01.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 02.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Loktu, Aron Griff Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bang, Odin Hanssen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bang, Odin Hanssen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bang, Odin Hanssen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elde, Håkon Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Vebjørn Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Simon Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Simon Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sakarias Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sakarias Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Overgaard, Johannes Bækkevoll Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Celine Jensen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Cora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Silje Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Celine Jensen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dale, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggen, Alma Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Katre, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggen, Alma Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Katre, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Elvira Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Molund-Bergvoll, Sina Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strømsberg, Emelinn Olivie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02