Hopp til innhold

Førjulsrennet

Krets- og sonerenn i fristil, fra J/G-8 til K/M veteran. Dette er FIS-renn for 19/20 og seniorklassen. 2. renn i SNN-Cup for 13-16 år.

  • Når: 22.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bardufoss skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2018 Klasse UH Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Isak Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fauske, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fedreheim, Even Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestø, Martin Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestø, Sverre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Øystein Robinsønn Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Amund Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvland, Vebjørn Beck Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen Lund, Marius Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydningen, Sebastian Ernstsen Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Julie Malnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Liv Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Roaldsen, Maren Elise Larssen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Robertsen, Marit Katarina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvamme, Rasmus Odland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einarsson, Snorri Eythor Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hol, Marius Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingdal, Mats Jørgen Nordmo Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Fredrik Nordheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rørvik, Fredrik Mack Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Allianse Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Gyltnes, Kay Ole Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kvernmo, Lennarth Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri

UH - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse UH Øvelse 3 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix