Hopp til innhold

Sonerenn Skjervøy

Skjervøy ski- og skiskyttergruppe har den glede å invitere til sonerenn på Skjervøy lørdag 13.januar i klassisk stilart. Sonnerennet starter kl 12:00 på Skjervøy Idrettsanlegg. I forkant av rennet arrangeres Labb og Line renn for de under 8 år, med start kl. 11:00 (valgfri stilart). Link til startlister :https://live.eqtiming.com/39702#Contestants

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjervøy stadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Halvar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Marius Oppervoll Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvland, Vebjørn Beck Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Bendik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebergsen, Samuel Elias Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sebergsen, Sebastian Klubb Skjervøy IK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Sander Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvernvold, Gaute Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhemsen, David Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Isak Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Hermann Klubb Skjervøy IK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, William André Klubb Skjervøy IK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helga Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Thea Birgitte Klubb Skjervøy IK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tonje Victoria Klubb Skjervøy IK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skallebø, Elina Klubb Skjervøy IK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Milja Konstanse Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Margot Marie Bråstad Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangberg, Vilde Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ånesen, Maja Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Marie Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Bente Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan