Hopp til innhold

Sonerenn Fjellbygda

Sonerenn med start ved klubbhuset i Fjellbygda med oppkjøring fra Sand. Kafe og dusj på klubbhuset. Premieutdeling og kafe (med mulighet for middag) på Rambergstua etter rennet. Link til Facebooksiden: https://www.facebook.com/events/1818148764864688/?ti=cl Link til startliste: https://live.eqtiming.no/40081#Contestants

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Fjellbygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K Veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Odin Johannes Klubb Røyken UIL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkenes, Johan Altmann Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Vegard Løkken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad Kristensen, Johannes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognmo, Aron Klubb Røyken UIL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sander Løkken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindberg, Lars Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sølve Oliver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup, Erling A Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollefsen, Birk Johansen Klubb Røyken UIL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hemmingsen, Kine-Victoria Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosli, Tilde Edvardsen Klubb Røyken UIL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Ronja Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Erle Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerfjord, Astrid Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boger, Birte Dragvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Hedda Victoria Klubb Røyken UIL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malnes Fredriksen, Julie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seglsten, Sunniva Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

K Veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauglann, Lisbeth Vibeke Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K Veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Os, Vibeke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K Veteran Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M Veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Biribakken, Hans Martin Klubb Tennes og Omegn IL Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, John Steve Klubb Josefvatn Idrettslag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Røkenes, Alf Eirik Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Salamonsen, Sigmund Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Selseng, Torleif Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vegar Hallgrim Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Slåtto, Magnar Andre Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensland, Eilif Idar Klubb Røyken UIL Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenvoll, Ingvar Kristoffer Klubb Josefvatn Idrettslag Klasse M Veteran Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermo, Runar Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan