Hopp til innhold

Sonerenn Kvaløysletta

Sonerenn, klassisk. Påmelding via MinIdrett. For barn under 8 år blir det eget renn med fellesstart kl 10:30, påmelding til dette på løpsdagen. Se startliste og liveresultater her: https://live.eqtiming.com/39887#

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner 17 år Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anfinsen, Arthur Lund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjertsen, Ludvig Hestness Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Albert Iver Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Maximillian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Nathaniel Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Mathias Johan Sommerseth Klubb Sør-Kvaløya IL Skigruppa Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mittner, Kuno Emil Maximilian Klubb IL Blåmann Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkenes, Johan Altmann Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solli, Magner Johan Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tøllefsen, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjort-Larsen, Gustav Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ous, Brage Sørensen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slartmann, Preben Ulve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Magnus Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad Kristensen, Johannes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Sigve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngedal, Elias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Brage Natanael Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wold-Hansen, Aksel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Noa Andreas Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steffensen, Markus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sølve Oliver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb IL Blåmann Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Falk Nigar Aarskog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Josefsen, Kevin Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystrøm Henriksen, Amandus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramsland, Johan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dehli, Iver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hakkebo-Kaurin, Whilliam Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Josefsen, Philip Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup, Erling A Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Vetle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smeland, Njål Falkenberg Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Jørgen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Halvard Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune, Margrethe Friis Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Robertsdottir Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slåtto, Erle Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Anna Otelie Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerfjord, Astrid Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Worum, Hedvig Bredvei Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellstad, Nina Desirée Huttula Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Tuva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Frida Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Mathea Konstanse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slartmann, Milla Ulve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Julie Malnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjertsen, Anna Hestness Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solgård, Signe Helene Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Tilde Klykken Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degerstrøm, Jorid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauglann, Lisbeth Vibeke Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frekhaug, Henrik Eikrem Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermo, Runar Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Sondre Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Geir Håvard Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Runar Klubb Forsøk, IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Røkenes, Alf Eirik Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Slåtto, Magnar Andre Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Steene, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix