Hopp til innhold

Romjulsrennet Bardu

  • Når: 30.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Setermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkstad, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvardsen, Julian Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Casper Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Elias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fedreheim, Martin Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finbakken, Magnus Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand-Knudsen, Johannes Johnsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Peter Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovås, Sigve Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedreheim, Even Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melkersen Normark, Lukas Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestø, Martin Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestø, Sverre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Ida Marie Segtnan Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Hannah Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fedreheim, Johanne Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lambertsen, Emma Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomassen, Lisabeth Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Sunniva Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Talseth, Constance Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frantzen, Melissa Ipek Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Inga Jonette Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Ina Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Andrine Klubb Ballangen Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iselvmo, Frida Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melkersen Normark, Lea Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Milja Konstanse Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Pernille Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Madelen Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklevoll, Kirsten Emilie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Talseth, Veslemøy Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Markus Elias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tor Håkon Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn Veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Espen Henrik Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skillingstad, Pål Klubb If Kilkameratene Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix