Hopp til innhold

KM del 1 Kvaløysletta Skilag

Uoffisiell resultatliste som PDF. Klagefrist for klasser over 16 år er søndag kl 10:00

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Damer senior Mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11-12 Mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11-12 Mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner Jr Mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn Jr Mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0
Start 28.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn Senior Mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Damer senior Mix - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Damer senior Mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Senja Ski Klasse Damer senior Mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse Damer senior Mix Øvelse 3x5 km stafett

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Ottar Severin Tande Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Gustav Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Marius Oppervoll Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage, Steingrim Førde Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Sigve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Elias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-Hansen, Aksel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakkehaug, Noa Andreas Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sander Løkken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindberg, Lars Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steffensen, Markus Gulbranson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaadal, Martin Vangberg Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sølve Oliver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

Gutter 11-12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jakobsen, Sigve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lyngedal, Elias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Wold-Hansen, Aksel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Gutter 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakkehaug, Noa Andreas Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Isak Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steffensen, Markus Gulbranson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vaadal, Martin Vangberg Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Gutter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fedreheim, Johanne Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lambertsen, Emma Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottesen, Anna Robertsdottir Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Ronja Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Elise Stock Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehaug, Anna Otelie Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerfjord, Astrid Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogmo, Lone Sofie Åsli Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Worum, Hedvig Bredvei Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13-16 mix - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 mix Øvelse 3x3 km stafett

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogmo, Tuva Lavine Åsli Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Helene Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Boger, Birte Dragvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Anna Otelie Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fagerfjord, Astrid Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fedreheim, Johanne Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Rye-Holmboe, Ronja Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skogmo, Lone Sofie Åsli Klubb Fjell Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Worum, Hedvig Bredvei Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Jenter 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melseth, ErleNymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Jenter 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Sigrid Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mellem, Marina Rognmo Klubb Bjerkvik IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pollard, Clarissa Grace Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mellem, Marina Rognmo Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nylund, Ina Anette Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gaski, Margrete Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hammer, Sigrid Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lægran, Astrid Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Utengen, Ingvild Ytterhus Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett

Kvinner veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Vebjørn Kvello Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frekhaug, Henrik Eikrem Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Joakim Støre Klubb Siso, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvamme, Rasmus Odland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wik, Halvor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnå, Robert Borch Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frekhaug, Henrik Eikrem Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ingdal, Mats Jørgen Nordmo Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nylund, John Eivind Larsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bugge, Christian Tvedt Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eikrem, Daniel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, Anders Eirik Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kilskar, Johan Saur Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Espen Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Morten Harjo Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Morten von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bugge, Christian Tvedt Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Einar Fossøy Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugen, Anders Eirik Klubb Tromsøstudentenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsgård, Markus Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryvoll, Johnny Ivar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skogstad, Kristian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svendsen, Arne Markus Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østvik, Håvar Hovde Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skillingstad, Pål Klubb Harstad Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Sørsand, Arild Jostein Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri

Mix 11-12 år - Sprint stafett klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Lambertsen, Emma Klubb Fjell Skilag Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett klassisk

Mix 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ramsland, William Klubb Senja Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen