Hopp til innhold

Sonerenn

Sonerenn for Midt-Troms. Vi arrangerer barneskirenn 0-7 år med start kl.10.30. Påmelding i sekreteriatet før rennet.

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seljeskog
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtbø, Knut-Mathias Klubb Sørreisa Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvik, Jonas Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Torje Roll Klubb Ibestad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daleng, Erlend Seipäjärvi Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Linas André Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Sebastian Asle Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Isak Hagensen Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvik, Noah Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jabarkhel, Hamidullah Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kildahl, Iver-Eliah Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lade-Halvorsen, Håkon Klubb Lavangen Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, David Klubb Unglyn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Odin Hagensen Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nestun, Anna Ulrikke Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hol, Ingrid Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Sunniva Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtbø, Astrid Klubb Sørreisa Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Eline Andrea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talseth, Constance Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Idun Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iselvmo, Frida Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundamo, Ella Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Lea Klubb Unglyn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Konradsen, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Mille Haugseth Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pollard, Clarissa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talseth, Veslemøy Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Simonsen, Vegard Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Knut Børre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Knut Øyvind Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nikolaisen, Arild Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Steve Morten Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Roger Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Geir Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix