Hopp til innhold

Førjulsrennet

Utvidet kretsrenn for 8 år og eldre Her kan du følge LIVE-timingen: http://live.eqtiming.com/39543?sport=2-138-277-258-267-377&focusuid=39461

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bardufoss skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse UH Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntsen, Tobias Stordahl Klubb Stokmarknes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelltun, August Leander Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fedreheim, Martin Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbakken, Magnus Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Jørgen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand-Knudsen, Johannes Johnsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Einar Hauglann Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Hermann Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fedreheim, Even Karlsvik Klubb Bjerkvik IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestø, Martin Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prestø, Sverre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup, Erling A Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, David Klubb Unglyn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Synne Aurora Klubb IL Pioner Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Johanne Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frantzen, Melissa Ipek Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Sigrid Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredheim, Idun Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggelund, Eirin Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iselvmo, Frida Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Lea Klubb Unglyn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekri, Kelema Tesfay Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brovold, Astrid Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smith-Meyer, Mathilde Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklevoll, Kirsten Emilie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Thea Mack Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Idunn Raade Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauglann, Lisbeth Vibeke Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Ingvild Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sigurd Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Brage Solstrand Klubb Høken Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvamme, Rasmus Odland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Martin Owczarek Korsner Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hermo, Runar Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakola, Jørgen Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lund, Einar Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Brynjulfsen, Håkon Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Knut Børre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Per Ivar Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmer, Kai Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skillingstad, Pål Klubb If Kilkameratene Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Spissøy, Eirik Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Geir Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

UH - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Klubb Unglyn IL Klasse UH Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Toppidrettsveka