Hopp til innhold

Førjulsrennet

Utvidet kretsrenn for 8 år og eldre

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bardufoss skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse UH Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Tobias Stordahl Klubb Stokmarknes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreng, Arne-Oskar Woldseth Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbakken, Magnus Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand-Knudsen, Johannes Johnsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sølve Oliver Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Hermann Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagerup, Erling A Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ingvild Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Synne Aurora Klubb IL Pioner Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Sigrid Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredheim, Idun Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggelund, Eirin Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iselvmo, Frida Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekri, Kelema Tesfay Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brovold, Astrid Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smith-Meyer, Mathilde Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørvik, Thea Mack Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sigurd Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Brage Solstrand Klubb Høken Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvamme, Rasmus Odland Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hermo, Runar Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lund, Einar Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Per Ivar Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Spissøy, Eirik Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk

UH - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Klubb Unglyn IL Klasse UH Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI01, 01