Hopp til innhold

Tour de Reisa

Tour De Reisa arrangeres som planlagt se programmet i innbydelsen. Det er kommet snø i Saga, slik at det blir fine forhold. Husk påmelding til skirenn, overnatting og bankettmiddag. Se www.nordreisail.no for info.

  • Når: 2.12 - 03.12.2017
  • Oppstart: 11:15
  • Hvor: Storslett
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Herrer veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 03.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Halvar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Marius Oppervoll Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Marius Oppervoll Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Marius Oppervoll Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Bendik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Martin Einar Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Bendik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Aron Stangeland Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Bendik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langseth, Martin Einar Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Samuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Olav André Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Edvard Hallen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

Herrer veteran - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holmer, Kai Klubb Bjerkvik IF Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles

Herrer veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri

Herrer veteran - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Herrer veteran Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Herrer veteran Øvelse sprint fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Helga Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Milja Konstanse Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pollard, Clarissa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Pollard, Clarissa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Sigrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Triumf, Amalie Kristine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner veteran - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner veteran - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri

Kvinner veteran - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse sprint fri

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Feten, Ole Klubb Fjellet IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Sverre Trygg Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Sverre Trygg Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solstad, Mats Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Sverre Trygg Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Solstad, Mats Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dyrstad, Håkon Sellevoll Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Espnes, Egil Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrstad, Håkon Sellevoll Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Halvor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Halvor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Aslak Ole Mathisen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Aslak Ole Mathisen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eira, Aslak Ole Mathisen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix