Hopp til innhold

Kretsrenn KSL/TSKL

Tromsø Skiklubb Langrenn og Kvaløysletta Skilag arrangerer kretsrenn og "Prøve NM", 3. januar. Dette rennet er også 3. renn i SNN-Cup Rennet Live-times her: http://emitliveserver.cloudapp.net:8081/lopmeny/14159

  • Når: 03.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.12.2015

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 4001 9100 KVALØYSLETTA
  • Telefon: 90030576
  • E-post: mail@kskilag.net
  • Kontonummer: 47006177529
  • Hjemmeside: http://www.kskilag.net
  • Rennleder: Sylvi Helen Broks Pettersen Ofstad
  • TD: Rune André Tøllefsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse K veteran Øvelse 3+3 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøndahl, Ask Jæger Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngstad, Sigurd Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Simon Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmstad-Solberg, Eirik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Eivind Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mosli, Mathias Sandnes Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmer, Mathias Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johnsgård, Mathias Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Karlsen, Brage Otelius Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ness, Einar Hauglann Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nesvold, Magnus Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Severinsen, Trym Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Theodorsen, Per-Martin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bie, Ferdinand von Selchow Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hemmingsen, Herman Buhl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lynum, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løkstad, Martin Bjørnenak Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olsen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Sigurd Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Halvor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Tord Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundamo, Lars Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melseth, Adrian Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognmo, Tobias Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frekhaug, Henrik Eikrem Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Lasse Brustad Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Sigurd Endré Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Even Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarskog, Marte Engdahl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bludd, Stella Viola Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb IL Pioner Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vollstad, Kaja Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariassen, Tuva Lunde Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Tuva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Elvegård, Amanda Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Undheim, Martine Klubb IL Pioner Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lien, Margrete Solfrid Simonsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lyngstad, Sofie Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Pettersen, Astrid Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb IL Pioner Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Vilde Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seglsten, Sunniva Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb IL Pioner Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Frida Ingebrigtsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Ingunn Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklevoll, Kirsten Emilie Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Jensen, Amalie Storaa Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Idunn Raade Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse pursuit
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse pursuit

K 18 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Senja Ski Klasse K 18 år Øvelse pursuit
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse pursuit
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse pursuit
Navn Olsen, Silje Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse K 18 år Øvelse pursuit

K 19/20 år - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Vilde Klubb Senja Ski Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit
Navn Hågensen, Bjørk Villar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit
Navn Larsen, Johanne Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit
Navn Rørvik, Sofie Mack Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse pursuit

K veteran - 3+3 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaski, Margrete Klubb Bardu Idrettslag Klasse K veteran Øvelse 3+3 km pursuit

Kvinner senior - pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albertsen, Tatjana Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Andreassen, Solveig Wiggen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Espnes, Hilde Klubb Senja Ski Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Myrseth, Merete Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse pursuit

M 17 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tor Håkon Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Frantzen, Edvard Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hoe, Sander Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Spissøy, Ola Johannes Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 18 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Johnsgård, Markus Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Simonsen, Viljar Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Østberg, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit

M 19/20 år - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bentzen, Martin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 5+5 km pursuit

M Veteran - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Helgaas, Ole-Andre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lynum, Tor Espen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skildheim, Odd-Tore Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skillingstad, Pål Klubb If Kilkameratene Klasse M Veteran Øvelse 5+5 km pursuit

Menn senior - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bugge, Christian Tvedt Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Einarsson, Snorri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hermo, Runar Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Ballangen Ski Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Ulriksen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5+5 km pursuit
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge