Hopp til innhold

NM del II på Lygna

NM del II og final i Equinor Norges Cup for Junior er i gang på Lygna. 14 juniorer og 9 seniorer fra Troms er på plass.

Følg med på Livetiming 

Program
Fredag 29/3:

Kl. 11.30   Kvinner 5 km F - junior og senior
Kl. 13.30   Menn 10 km F - junior og senior
Lørdag 30/3:
Kl. ..          Kvinner 30 km K - senior
Kl. ..          Menn 50 km K - senior
Søndag 31/3:
Kl. ..          Finale K junior Fellesstart K
Kl. ..          Finale M junior Fellesstart K 

Her er løpere fra Troms:
K junior                                                                M Junior
Juni M Overvik             BOIF Ski                           Sivert Østeberg Tømmervik  Medkila SL
Dina Andersen              Kvaløysletta Skilag         Erik Nicolaisen                         Senja Ski
Oda In Isaksen              Lyngen/Karnes IL          Toralf R Martinsen                  Øverbygd IL
Ida Storjord Tovås        Fjell Skilag                       Johannes A Stenersen            Kvaløysletta SL
Herborg Skjelle             Medkila SL
Julie Waltenberg          Lyngen/Karnes IL
Silje Storaa                     BOIF Ski
Lisa A Valnes                 BOIF Ski
Ingrid A Gulbrandsen  BOIF Ski
Vilje M Gulbrandsen    BOIF Ski

K Senior                                                               M senior 
Synne Arnesen               Tromsø Skiklubb L        Sivert Moen                             BOIF Ski
Anna Svendsen              Tromsø Skiklubb L        Bjørn Thomas Nygaard         Burfjord IL
Anette Kjellbergvik       Kvaløysletta SL               Maximilian Bie                        BOIF Ski
                                                                                     Erik Valnes                               BOIF Ski
                                                                                     Sigurd A Brones Engen         Kvaløysletta SL
                                                                                     Vegard Johnsen                      Ankenes IL

NIF-EPI02, 02
NTB scanpix