Hopp til innhold

Holmenkollen Skishow

Årets Holmenkollen Skishow ble arrangert med enkeltstart fristil for både junior og senior. Seniorene gikk 15km(3 runder) og juniorene 10km(2 runder). Seniorrennet ble sent direkte live på NRK og juniorrennet på Langrennslandslagets Youtube-kanal.: https://www.youtube.com/watch?v=cVwuJnNgxY0 Juniorrennet er en del av Oslofjordcup.

  • Når: 17.09.2022
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.09.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.09.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.09.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.09.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.09.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri

Kvinner junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Laurent, Beatrice Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Häggström, Johan Klubb Piteå Elit SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB