Hopp til innhold

Storås Rulleskifestival - Langdistanse OsloFjordCup 2022

Vi ønsker herved alle rulleskientusiaster velkommen til årets Rulleskifestival i Storås med Langdistanse for Oslofjordcup 2022. Dette er et arrangement for 15 år og eldre. Det foregår i og rundt Storås Rulleskianlegg, med distanse 15 km og oppover. Dokument for plassering av stavposter er nå lagt til. Startlister vil være tilgjengelig i https://www.eqtiming.no/ fra fredag ettermiddag.

  • Når: 11.09.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Storås Rulleskianlegg
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.09.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.09.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagland, Jesper Klubb Stokke IL Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 15 km klassisk

J 15-16 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15-16 år Øvelse 15 km klassisk

K 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk

K 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Laurent, Beatrice Klubb Skinordico Pragelato Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Kvinne senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaug, Marte Klubb Stokke IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Walle, Robert Ursin-Holm Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Enevoldsen, Jon Arne Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Fredriksen, Nils Edgar Klubb Stokke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Jørgensen, Arnstein Tofte Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Kvien, Patrick Julian Klubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Hanna Johre / NTB