Hopp til innhold

Oslo Rulleskicup 2022_RENN I

Velkommen til Oslo Rulleskicup 2022 for kullene 2014 - 2007. LYN SKI, Lillomarka SK og Bækkelaget SK samarbeider om tre renn. Renn I med LYN SKI i Holmenkollen torsdag 1. september. Renn II med Lillomarka hos Lillomarka, tirsdag 6. september. Renn III med Bækkelaget SK, tirsdag 13. september i Holmenkollen. PÅMELDING TIL HVERT RENN SEPARAT I MIN IDRETT Premiering etter hvert renn.

  • Når: 01.09.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.08.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Lyn Klubbhus, Olav M Troviks vei 13 0864 OSLO
  • Telefon: 90199869
  • E-post: post@lynski.no
  • Kontonummer: 16075650373
  • Dokumenter: Invitasjon ORC 2022.pdf
  • Hjemmeside: http://www.lynski.no
  • Rennleder: Per Kristian Gjermshus
  • Cup koordinator: Annik Bjørndal
  • TD: Kenneth Hugo Sjåfjell

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2013 Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.09.2022 Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 2007 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2007 Øvelse 5 km fri

Gutter 2008 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Fosserud, Sindre Olai Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2008 Øvelse 5 km fri

Gutter 2009 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2009 Øvelse 2 km fri

Gutter 2010 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Wilfred Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2010 Øvelse 2 km fri

Gutter 2011 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Olav Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Oskar Sevang Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Fredrik Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2011 Øvelse 2 km fri

Gutter 2012 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Johan Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Gui Sportsklubb Klasse Gutter 2012 Øvelse 2 km fri

Gutter 2013 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Paulsrud, Henrik Omland Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Wien, Håkon Kristian Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2013 Øvelse 1 km fri

Gutter 2014 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Brask-Fiborg, Matheo Klubb Idrettslaget Try Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bukholm, Henrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse Gutter 2014 Øvelse 1 km fri

Jenter 2007 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2007 Øvelse 5 km fri

Jenter 2008 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2008 Øvelse 5 km fri

Jenter 2009 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 2009 Øvelse 2 km fri

Jenter 2010 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2010 Øvelse 2 km fri

Jenter 2011 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse Jenter 2011 Øvelse 2 km fri

Jenter 2012 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Alba Mediaa Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Julie Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Steinsvik, Inga Clausen Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2012 Øvelse 2 km fri

Jenter 2013 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2013 Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2013 Øvelse 1 km fri

Jenter 2014 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Diab, Mali Goa Klubb Njård Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Hedda Sevang Klubb Lyn Ski Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse Jenter 2014 Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB