Hopp til innhold

Oslo Rulleskicup 2022 – RENN 2

Da er det klart for påmelding til Oslo Rulleskicup 2022 - Renn 2 i Lillomarka Arena. Løypekart og distanser ligger som vedlegg i MinIdrett. Husk at utøvere født i 2014 skal gå i 9 års klassen, 2013 - 10 års klassen osv.... Ref NSF sine regler.

  • Når: 06.09.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Lillomarka Arena, Grorud
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.09.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bätz, Tim Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2,5 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Wilfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Brask-Fiborg, Matheo Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Vollset, Martin Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km Fri

G 14 år - 2,5 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km Fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bandlien, Eskil Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Fosserud, Sindre Olai Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2,5 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km Fri

J 14 år - 2,5 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km Fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Erika Aukan Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Hanna Johre / NTB