Hopp til innhold

Stangnessjøen Grand Prix

Klasser fra født 2012 og oppover. Full premiering.

  • Når: 27.08.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tobøl
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.08.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse G 17 og eldre Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse K 17 og eldre Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km fri

G 13-14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 13-14 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 13-14 år Øvelse 5 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 13-14 år Øvelse 5 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 13-14 år Øvelse 5 km fri

G 15-16 år - 8,4 km Fri teknikk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk

G 17 og eldre - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 17 og eldre Øvelse 15 km fri

J 11-12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km fri

J 13-14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13-14 år Øvelse 5 km fri

J 15-16 år - 8,4 km Fri teknikk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 15-16 år Øvelse 8,4 km Fri teknikk

K 17 og eldre - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 og eldre Øvelse 15 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 og eldre Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Hanna Johre / NTB