Hopp til innhold

Toppidrettsveka 2022

MERK INFO FOR JUNIOR: Fri påmelding for eldre junior (19/20 år) på Hitra. Fri påmelding for alle juniorer på sprinten (Aure) og Individuell start (Granåsen). Juniorer melder seg på i seniorklassen. ------ DELTAKERBEGRENSNING ALLE KONKURRANSER: Det vil bli satt et tak på antall deltakere. Rangering vil basere seg på FIS punkter og det vil i spesielle tilfeller kunne bli brukt skjønn. Mer info kommer på toppidrettsveka.no. ------- JAKTSTART FINALE TOPPIDRETTSVEKA: 50 beste kvinner og 50 beste menn får starte jaktstarten. Dette vil basere seg på resultater fra de tre foregående konkurransene. Mer info på toppidrettsveka.no

  • Når: 25.8 - 27.08.2022
  • Hvor: Hitra - Aure - Trondheim
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.08.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.08.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2022 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.08.2022 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Claudel, Delphine Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahlqvist, Maja Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Dolci, Flora Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Gal, Melissa Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Guntern, Helena Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsson, Frida Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Quintin, Lena Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri

Kvinne senior - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bratlie, Ingvild Marie Haug Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Claudel, Delphine Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Dahl, Ida Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Dolci, Flora Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Gal, Melissa Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Karlsson, Frida Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Slind, Astrid Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Fellesstart, klassisk

Kvinne senior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Dahlqvist, Maja Klubb SWE Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gal, Melissa Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Quintin, Lena Klubb Frankrike Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bolger, Kevin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Chappaz, Jules Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Chautemps, Arnaud Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Seljord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Guoming, Chen Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hagenbuch, John Steel Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hall, Walker Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn JAY, Renaud Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jouve, Richard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Koivisto, Petteri Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lapalus, Hugo Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Xiaofei Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn MANIFICAT, Maurice Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn NISKANEN, Iivo Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn O'Connell, Finn Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ogden, Ben Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn PARISSE, Clement Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ronsheng, Liu Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schely, Theo Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Schoonmaker, James Clinton Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Idrettslaget Try Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wang, Qiang Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - Fellesstart, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Aflodal, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Chappaz, Jules Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Edström, Eddie Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Engdahl, Jonatan Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Seljord IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Guoming, Chen Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hagenbuch, John Steel Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hoelgaard, Stian Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Jouve, Richard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Koivisto, Petteri Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Lapalus, Hugo Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ma, Xiaofei Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn MANIFICAT, Maurice Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn NISKANEN, Iivo Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Northug, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Novak, Michal Klubb Dukla Liberec Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Novak, Max Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn O'Connell, Finn Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ogden, Ben Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn PARISSE, Clement Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Rolke, Hans Petter Berg Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Ronsheng, Liu Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Schely, Theo Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Schoonmaker, James Clinton Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Steensen, Dennis Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Terent, Benjamin Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Waaler, Magnus Olafsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Wang, Qiang Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart, klassisk

Menn senior - Sprint, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Aflodal, Gustav Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bolger, Kevin Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Chanavat, Lucas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Chappaz, Jules Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Chautemps, Arnaud Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Seljord IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Guoming, Chen Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hagenbuch, John Steel Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hall, Walker Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn JAY, Renaud Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Jouve, Richard Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ma, Xiaofei Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn NISKANEN, Iivo Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Novak, Michal Klubb Dukla Liberec Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn O'Connell, Finn Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ogden, Ben Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Ronsheng, Liu Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Schely, Theo Klubb Frankrike Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Schoonmaker, James Clinton Klubb Ukjent Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Terent, Benjamin Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wang, Qiang Klubb CHN Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse Sprint, klassisk
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos