Hopp til innhold

Hommelvik Grand Prix rulleski

15 km fellesstart med rulleski i fri teknikk for senior og juniorløpere. Start ved Hommelvik Sjøside og mål i Mostadmark, Alle stiller med like ski og tidtakerbrikker fra arrangør.

  • Når: 09.10.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Hommelvik - Mostadmark
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinne senior - 15 km fri fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 15 km fri fellesstart

Kvinner junior - 15 km fri fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Björnsdotter, Alba Klubb Järpens SK Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Englund, Ebba Klubb Bergeforsens SK Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Guntern, Helena Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Jonsson, Anna Klubb Duveds IF Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn karlsson, Ebba Klubb Täby IS Skidor Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Löfström, Julia Klubb Järpens SK Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Rosenberg, Marta Klubb Duveds IF Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Sjöberg, Lina Klubb Gimo SK Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km fri fellesstart

Menn junior - 15 km fri fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Berglund, Victor Klubb Duveds IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Dahl, Anders Klubb Alnö SK Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Jonsson, Ludvig Klubb Hudiksvall IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Karlsson, Axel Klubb Täby IS Skidor Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Lenz, Jonas Klubb Matfors SK Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Lignell, Arve Klubb Lucksta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Söderqvist, Gabriel Klubb Storvreta IK Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Visser, Jon Einar Mattias Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri fellesstart

Menn senior - 15 km fri fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Hofstad, Brian Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri fellesstart
NIF-EPI01, 01
NTB