Hopp til innhold

Rulleskirennet

Rulleskirennet 13 år-senior. Fristil, ikke utlån av rulleski. Det anmodes til å bruke 2'er hjul. Første start kl 9.30 for gutter 17 - 20 år, damer sr, herrer sr Andre start kl 11.00 resterende klasser. STARTLISTE 25 sept er lagt til som vedlegg RESULTATLISTE 25 sept er lagt til som vedlegg

  • Når: 25.09.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse J 13 - 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 25.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 - 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 - 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse 3 km fri

G 15 - 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 13 - 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse 3 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guntern, Helena Klubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinne senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Visser, Jon Einar Mattias Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bennert, Nico Klubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB