Hopp til innhold

KM rulleski Hovden

Velkommen til KM rulleski 2021 på Hovden langrennsarena. Rennet er åpent for alle kretser i Norge men det er kun deltakere fra Agder og Rogaland som kan bli kretsmestere. KM starter for det som er 13 år og eldre. Sesongens 13 åringer er født i 2009. Rennet blir arrangert i rulleskiløypa på Hovden. Etter at første løper er startet vil løypa være stengt. Husk GRATIS badeland lørdag i åpningstiden. Fortløpende informasjon vil dere finne her https://hovdenskigymnas.no/langrenn/nyheter

  • Når: 16.10.2021
  • Oppstart: 10:45
  • Hvor: Hovden langrennsarena
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eskeland, Anders Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Byberg, Elias Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Anne Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lenning, Pernille Husebø Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år 4 km fri - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år 4 km fri Øvelse Distanse, fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byberg, Oda Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eskeland, Vår Klubb Gjerstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinne senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB