Hopp til innhold

IL Hei Rulleskirenn

  • Når: 22.09.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Heistad
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.09.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Gutter 10-11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Gutter 12-13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Gutter 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Gutter 8-9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Jenter 10 -11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Jenter 12-13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse jenter 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Jenter 8-9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 22.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kornmo, Sondre Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 17-18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km fri

Gutter 10-11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 10-11 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei, IL - Ski Klasse Gutter 10-11 år Øvelse 1 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse Gutter 10-11 år Øvelse 1 km fri

Gutter 12-13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 12-13 år Øvelse 2 km fri
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse Gutter 12-13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse Gutter 12-13 år Øvelse 2 km fri

Gutter 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Ole Andreas Klubb Ørn, IF Klasse Gutter 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse Gutter 14 år Øvelse 3 km fri

Gutter 8-9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Henrik Klubb Herkules Ski Klasse Gutter 8-9 år Øvelse 1 km fri
Navn Franche, Eskil Baksaas Klubb Hei, IL - Ski Klasse Gutter 8-9 år Øvelse 1 km fri

J 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Omholt, Helene Skagestad Klubb Hei, IL - Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri

J 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri

Jenter 10 -11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Ane Klubb Herkules Ski Klasse Jenter 10 -11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 10 -11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 10 -11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavenes, Vårin Klubb Bamble IF Klasse Jenter 10 -11 år Øvelse 1 km fri

Jenter 12-13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse Jenter 12-13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 12-13 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse Jenter 12-13 år Øvelse 2 km fri

jenter 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse jenter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse jenter 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse jenter 14 år Øvelse 2 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB