Hopp til innhold

Rulleskirenn

Moss Skiklubb ønsker velkommen til kretsrenn rulleski fristil Onsdag 22. september 2021 kl. 17.00 pa° Mossemarka rulleskianlegg ved Noreødegården • Rennet arrangeres i fristil, normaldistanse • Start: Første start kl. 17.30 • Startnummer: Individuell henting av startnummer i sekretariat fra kl.16.30

  • Når: 22.09.2021
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Moss
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.09.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.09.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.09.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 22.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 22.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 22.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstad, Emil Kristoffer Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Mathias Hagquist Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Yildirim, Kuzey Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Ingeborg Tokerud Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenbo, Nina Bromander Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugland, Elina Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Milla Esthelle Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Victoria Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Mille-Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinne senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stengle, Hans-Jørgen Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB