Hopp til innhold

NM junior- og Equinor NC, Savalen, individuelt

NM junior/Equinor NC arrangeres på Savalen i samarbeid mellom klubbene Alvdal IL, Fåset IL og Tynset IF. Se mer info på www.skiforbundet.no/savalen . NB! På grunn av en systemfeil så vises ikke alle påmeldte under "Vis påmeldte" i terminlisten. Påmeldingen er likevel registrert i Sportsadmin og hos arrangør.

  • Når: 8.3 - 10.03.2019
  • Hvor: Savalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Menn junior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Vestre Trysil IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aukrust, Karoline Fjeldskaar Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hov, Oda Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Knutsen, Kristin Elise Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Karin Selma Torbjørnsdatter Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjønnes, Andrea Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Synne Klubb Vingrom IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Iris Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Helle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Synne Klubb Vingrom IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hofstad, Signe Klubb Røros IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Marte Lien Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandvold, Guri Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansæl-Nergaard, Rønnaug Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Qvenild-svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Hofgaard Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Konow, Halvor Klubb Brekken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ledang, Henrik Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Streitlien, Emil Hage Klubb Folldal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorshaug, Brynjar Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tungen, Arnt Johan Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Jørn Oscar Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ivan, Axel Valdemar Dalholt Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Tobias Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Oliver Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østensen, Andreas Møllerløkken Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Heggedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Fredrik Riste Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Iver Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skoglund, Jaran Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smeby, Alexander Apenæs Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavang, Jakob Høgalmen Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL