Hopp til innhold

NM langrenn, Meråker

  • Når: 31.1 - 03.02.2019
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 145
Start 01.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 145
Start 31.01.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 145
Start 01.02.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 145
Start 31.01.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Perottosdotter, Louise Klubb SWE Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri
Navn Perottosdotter, Louise Klubb SWE Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri

FH Menn junior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri

FH Menn senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri

FH Menn senior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Langkaas, Elise Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sonnesyn, Alayna Klubb USA Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abderhalden, Jogscha Miriam Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hansen, Ingvild Engenes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sonnesyn, Alayna Klubb USA Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gløtheim, Silje Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sargent, Ida Klubb USA Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skjelstadås, Tonje Marie Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Taylor, Annika Jeane Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Ulrik Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaen, Sebastian Mikal Sundet Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Foyn, Christian Berge Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mark, Lukas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryttervold, Ivar André Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15+15 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Persen, Espen Gjerpe Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Puigdefabregas Sieso, Marcos Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stølen, Erling Viljugrein Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Elvseth, Anton Mattias Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halseth, Petter Torås Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mobakken, Jonas Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Muren, Lars Maukon Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ryttervold, Ivar André Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tronvoll, Ove Erik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ødegaarden, Thomas Asheim Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04