Hopp til innhold

GP-sprinten

  • Når: 16.03.2016
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Emil Helgesen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Alderslyst, Mads Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Aksel Molde Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Flåt, Edvard Stenberg Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Linus Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kilde-Narmo, Kasper Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Henrik Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lindtveit, Nikolai Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nybakken, Oskar Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Oland, Lars Aune Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Onsum, Herman Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Sondre Sandvold Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ropphaugen, Per Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Jonas Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpnord, Christoffer Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stenrud-Buflod, Elliot Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Vegard Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Noah Mostuen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Sigurd Langdalen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brandbo, Magne Klubb Næroset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Børdahl, Karl Marcus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halbakken, André Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Magnus Lier Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Edvard Viddal Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kihle, Henrik Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Tobias Østberg Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelstuen, Noah Pettersen Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tingvold, Markus Andreassen Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Åsen, Mathias Broen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Halvor Skårestuen Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Jørgen Westad Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lochert, Casper Alstad Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Trym Syver Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Linus Østberg Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røste, Henrik Lunde Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørskog-Mørkhagen, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Lars Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Lars Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Emil Åseth Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandberg, Johannes Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Stian Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Witberg, Espen Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øverby, Emil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vågbø, David Tesfaye Handeland Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Sebastian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lillemo, Amund Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Erland Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Benjamin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brandal, Oscar Bergsodden Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kaulum, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Brage Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Oliver Emmanuel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Håkon Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grimerud, Håkon Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hallum-Telneset, Erlend Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Elliot Aron Almås Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mathiassen, Sebastian Nytrøen Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moseby, Jesper Andrè Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Kristian Martinsen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Sondre Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sundmyhr, Sivert Petrud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen-Sundsrud, Ole Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Eline Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Kaia Frydenlund Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Hedda Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen-Bekkevold, Karoline Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Nora Kulvedrøsten Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssveen, Nina Marie Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sollibråten, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsterud, Ingvild Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øverby, Dina Maria Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Linnea Therese Enger Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Mari Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Vivian Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Reinsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Emma Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Hanna Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Narmo, Hedda Klubb Åsbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Thea Caroline Lundsbakken Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Presthus, Eira Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg-Knutsen, Linnea Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stubbom, Mathea Michelsen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svenningsen, Ester Finsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Ida Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frøisland, Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorstuen, Alvilde Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Berit Gina Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Ida Kompen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Oppegård, Kristine Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ropphaugen, Oda Marie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Agnete Granum Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpnord, Emilie Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svenningsen, Marte Skramstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Marte Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Freng, Emma Dahlhaug Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halbakken, Aurora Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Melve, Ane Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Witberg, Ida Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Granseth, Signe Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Anna Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Camilla Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Helene Nybakken Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langerud, Nora Tveit Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Anna Helgesen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Allergodt-Aamodt, Emilie Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Jenny Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Elena Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Nora Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtterud, Karoline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Vilde Røseth Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hoff-Huggins, Mille Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hulleberg, Julie Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad-Snesrud, Lilly Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Linea Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kornerud, Silje Marie Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Leah Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Mina Amdahl Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Oland, Sara Aune Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sagmoen, Ida Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sandbakken, Kjersti Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Hannah Mostuen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Backe, Nora Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brække, Andrea Klubb Nes Sp.Kl. Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Erlien-Årva, Tori Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorstuen, Martine Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Serine Johansen Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Mariell Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marte Kompen Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhus, Emilie Konttorp Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skutbergsveen, Athina Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vardebakken-Solberg, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Maya Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Lise Hveem Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilson, Silje Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stangjordet, Thomas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Broen, Kristian Karset Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Haagen Ole Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix