Hopp til innhold

KM Stafett

Skarphedinrennet, stafett for 8 – 12 år. VTSK KM-klasser for 13 år og eldre. Første start kl. 11.00 Stilart og etapper: 8 – Sr. går 3 etapper: Klassisk – Fristil – Fristil

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Grønkjær
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Julie Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkeli-Dahl, Henrik Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl Fenre, Birk Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gryt, Mikkel Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Tone Kaasin Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Richvoldsen, Even Svanberg Klubb Herkules Klasse G 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gryt, Nikoline Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Tiril Hamre Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Obrestad-kolbu, Una Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onsøien, Pia Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkeli-Dahl, Ane Klubb Herkules Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Maja Hamre Klubb Herkules Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Magnus Klubb Herkules Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørntvedt, Inge Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fenre, Tobias Dahl Klubb Herkules Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gryt, Morten Håvard Klubb Herkules Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Måbø, Ulrik Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Eivind Andreas Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
NTB